RGZ-093.3D/HP
5S-RGZ-093.3D/HP
RGZ-093.3D/HP
CONV DC/DC 2W 09VIN +/-3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RGZ
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):8.1V
Voltage - Input (Max):9.9V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-3.3V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"303mA, 303mA"
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:4kV (4000V)