REM10-2415DW/A
5S-REM10-2415DW/A
REM10-2415DW/A
CONV DC/DC 10W 9-36VIN +/-15VOUT
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | REM10 |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | -15V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | "333mA, 333mA" |
| Power (Watts): | 10W |
| Voltage - Isolation: | 5.0kV (5000V) |