REC6-2412SRW/R10/A
5S-REC6-2412SRW/R10/A
REC6-2412SRW/R10/A
CONV DC/DC 6W 18-36VIN 12VOUT
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | ECONOLINE REC6/R |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Power (Watts): | 6W |
| Voltage - Isolation: | 10kV (10000V) |