REC3.5-2405SRW/R10/A
5S-REC3.5-2405SRW/R10/A
REC3.5-2405SRW/R10/A
CONV DC/DC 3.5W SGL 5VOUT DIP24
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | ECONOLINE REC3.5/R |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 3.5W |
| Voltage - Isolation: | 10kV (10000V) |