REC10-243.3SRWZ/H2/A/M
5S-REC10-243.3SRWZ/H2/A/M
REC10-243.3SRWZ/H2/A/M
CONV DC/DC 10W 24VIN 3.3VOUT
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | ECONOLINE REC10 |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 10W |
| Voltage - Isolation: | 2kV (2000V) |