R2S-243.3/P-R
5S-R2S-243.3/P-R
R2S-243.3/P-R
CONV DC/DC 2W 24VIN 3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ECONOLINE R2S
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):21.6V
Voltage - Input (Max):26.4V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):606mA
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:1kV (1000V)