R2S-153.3/HP
5S-R2S-153.3/HP
R2S-153.3/HP
CONV DC/DC 2W 15VIN 3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R2S
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):13.5V
Voltage - Input (Max):16.5V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):606mA
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:3kV (3000V)