R2D12-1512-R
5S-R2D12-1512-R
R2D12-1512-R
CONV DC/DC 2W +/-12VOUT SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ECONOLINE R2D
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):13.5V
Voltage - Input (Max):16.5V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"83mA, 83mA"
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:1kV (1000V)