R24P3.3S/X2
5S-R24P3.3S/X2
R24P3.3S/X2
CONVERTER DC/DC 24VIN 3.3VOUT 1W
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RxxPxx
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):21.6V
Voltage - Input (Max):26.4V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):303mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)