R1Z-3.312-R
5S-R1Z-3.312-R
R1Z-3.312-R
CONV DC/DC 1W 3.3V IN 12V OUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3.1V
Voltage - Input (Max):3.5V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):42mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:1kV (1000V)