R1Z-053.3/H-R
5S-R1Z-053.3/H-R
R1Z-053.3/H-R
CONV DC/DC 1W 05VIN 3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ECONOLINE R1Z
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):4.7V
Voltage - Input (Max):5.8V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):303mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)