R1DA-3.33.33.3/P
5S-R1DA-3.33.33.3/P
R1DA-3.33.33.3/P
1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R1DA
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):2.97V
Voltage - Input (Max):3.63V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:3.3V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"150mA, 150mA"
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:1kV (1000V)