R12P3.3S/P
5S-R12P3.3S/P
R12P3.3S/P
CONV DC/DC 1W 12VIN 3.3VOUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):10.8V
Voltage - Input (Max):13.2V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):303mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)