R12P23.3D
5S-R12P23.3D
R12P23.3D
CONV DC/DC 2W 12VIN +/-3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RxxP2xx
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):10.8V
Voltage - Input (Max):13.2V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-3.3V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"300mA, 300mA"
Power (Watts):2W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)