R12P15S/P/X2
5S-R12P15S/P/X2
R12P15S/P/X2
CONVERTER DC/DC 12VIN 15VOUT 1W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):10.8V
Voltage - Input (Max):13.2V
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):66mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)