R09P3.3S/P/X2
5S-R09P3.3S/P/X2
R09P3.3S/P/X2
CONVERTER DC/DC 9VIN 3.3VOUT 1W
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RxxPxx
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):8.1V
Voltage - Input (Max):9.9V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):303mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)