R09P15S/P
5S-R09P15S/P
R09P15S/P
CONV DC/DC 1W 09VIN 15VOUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):8.1V
Voltage - Input (Max):9.9V
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):66mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)