R09P12S/X2
5S-R09P12S/X2
R09P12S/X2
CONVERTER DC/DC 9VIN 12VOUT 1W
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):8.1V
Voltage - Input (Max):9.9V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):84mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)