R09P12S/P
5S-R09P12S/P
R09P12S/P
CONV DC/DC 1W 09VIN 12VOUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):8.1V
Voltage - Input (Max):9.9V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):84mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)