R05P3.3S/P
5S-R05P3.3S/P
R05P3.3S/P
CONV DC/DC 1W 05VIN 3.3VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RxxPxx
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):4.5V
Voltage - Input (Max):5.5V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):303mA
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)