R05P12D/P
5S-R05P12D/P
R05P12D/P
CONV DC/DC 1W 05VIN +/-12VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE RxxPxx
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):4.5V
Voltage - Input (Max):5.5V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"41mA, 41mA"
Power (Watts):1W
Voltage - Isolation:6.4kV (6400V)