R0.5Z-2405/H-R
5S-R0.5Z-2405/H-R
R0.5Z-2405/H-R
CONV DC/DC 0.5W 24VIN 05VOUT
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ECONOLINE R0.5Z
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):22.8V
Voltage - Input (Max):25.2V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):100mA
Power (Watts):500mW
Voltage - Isolation:2kV (2000V)