R0.5Z-1215/P
5S-R0.5Z-1215/P
R0.5Z-1215/P
CONV DC/DC 0.5W 12V IN 15V OUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R0.5Z
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):11.4V
Voltage - Input (Max):12.6V
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):33mA
Power (Watts):500mW
Voltage - Isolation:1kV (1000V)