R0.5Z-1212/H
5S-R0.5Z-1212/H
R0.5Z-1212/H
CONV DC/DC 0.5W 12VIN 12VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R0.5Z
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):11.4V
Voltage - Input (Max):12.6V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):42mA
Power (Watts):500mW
Voltage - Isolation:2kV (2000V)