R0.5Z-0512/H
5S-R0.5Z-0512/H
R0.5Z-0512/H
CONV DC/DC 0.5W 05VIN 12VOUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):4.75V
Voltage - Input (Max):5.25V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):42mA
Power (Watts):500mW
Voltage - Isolation:2kV (2000V)