R0.5Z-0512
5S-R0.5Z-0512
R0.5Z-0512
CONV DC/DC 0.5W 5V IN 12V OUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):4.75V
Voltage - Input (Max):5.25V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):42mA
Power (Watts):500mW
Voltage - Isolation:1kV (1000V)