R0.5D12-0512/H
5S-R0.5D12-0512/H
R0.5D12-0512/H
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R0.5D
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):4.5V
Voltage - Input (Max):5.5V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"21mA, 21mA"
Power (Watts):500mW
Voltage - Isolation:3kV (3000V)