R0.25S8-3.324/P-R
5S-R0.25S8-3.324/P-R
R0.25S8-3.324/P-R
CONV DC/DC 0.25W 3.3V IN 24V OUT
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ECONOLINE R0.25S
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10.4mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:1kV (1000V)