R0.25S12-3.33.3/P
5S-R0.25S12-3.33.3/P
R0.25S12-3.33.3/P
CONV DC/DC 0.25W 3.3VIN 3.3VOUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):76mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:1kV (1000V)