R0.25S12-3.305/H
5S-R0.25S12-3.305/H
R0.25S12-3.305/H
CONV DC/DC 0.25W 3.3V IN 5V OUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):50mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:3kV (3000V)