R0.25S12-2412/HP
5S-R0.25S12-2412/HP
R0.25S12-2412/HP
CONV DC/DC 0.25W 24V IN 12V OUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):21.6V
Voltage - Input (Max):26.4V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):21mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:3kV (3000V)