R0.25S12-153.3/HP
5S-R0.25S12-153.3/HP
R0.25S12-153.3/HP
CONV DC/DC 0.25W 15V IN 3.3V OUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):13.5V
Voltage - Input (Max):16.5V
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):76mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:3kV (3000V)