R0.25S12-1509/HP
5S-R0.25S12-1509/HP
R0.25S12-1509/HP
CONV DC/DC 0.25W 15V IN 9V OUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R0.25S
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):13.5V
Voltage - Input (Max):16.5V
Voltage - Output 1:9V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):28mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:3kV (3000V)