R0.25S-3.312/P
5S-R0.25S-3.312/P
R0.25S-3.312/P
CONV DC/DC 0.25W 3.3V IN 12V OUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):21mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:1kV (1000V)