R0.25S-1205/EH
5S-R0.25S-1205/EH
R0.25S-1205/EH
0.25W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R0.25S/E
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):10.8V
Voltage - Input (Max):13.2V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):50mA
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:2kV (2000V)