R0.25D-3.324
5S-R0.25D-3.324
R0.25D-3.324
CONV DC/DC 0.25W 3.3V +/-24VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R0.25D
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-24V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"5.2mA, 5.2mA"
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:1kV (1000V)