R0.25D-3.315/HP
5S-R0.25D-3.315/HP
R0.25D-3.315/HP
CONV DC/DC 0.25W 3.3V +/-15VOUT
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"8.3mA, 8.3mA"
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:3kV (3000V)