R0.25D-3.305/HP
5S-R0.25D-3.305/HP
R0.25D-3.305/HP
CONV DC/DC 0.25W 3.3VIN +/-5VOUT
Product Description
Packaging:Tube
Series:ECONOLINE R0.25D
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):3.6V
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-5V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):"25mA, 25mA"
Power (Watts):250mW
Voltage - Isolation:3kV (3000V)