QSB35024S28
5S-QSB35024S28
QSB35024S28
DC/DC CONVERTER
Product Description
Packaging:Box
Series:QSB
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):36V
Voltage - Output 1:28V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):12.5A
Power (Watts):350W
Voltage - Isolation:1.5kV (1500V)