QM48S14120-NS00
5S-QM48S14120-NS00
QM48S14120-NS00
DC/DC CONVERTER 12V 168W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | QM |
| Type: | Intermediate Bus Converter |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 14A |
| Power (Watts): | 168W |
| Voltage - Isolation: | 2kV (2000V) |