QD48T012025-NCB0
5S-QD48T012025-NCB0
QD48T012025-NCB0
DC/DC CONVERTER 1.2V 2.5V 56W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | QD48 |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 1.2V |
| Voltage - Output 2: | 2.5V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | "15A, 15A" |
| Power (Watts): | 56W |
| Voltage - Isolation: | 2kV (2000V) |