QBDW033A0B641-HZ
5S-QBDW033A0B641-HZ
QBDW033A0B641-HZ
DC/DC CONVERTER 12V 33A 400W
| Series: | Barracuda? QBDW033A0B |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 33A |
| Power (Watts): | 400W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |