QBDE067A0B641-HZ
5S-QBDE067A0B641-HZ
QBDE067A0B641-HZ
"40-60VIN, 800W DIGITAL, 0.145''"
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | Barracuda? QBDE067A0B |
| Type: | Intermediate Bus Converter |
| Voltage - Input (Min): | 40V |
| Voltage - Input (Max): | 60V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 67A |
| Power (Watts): | 804W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |