Q48SQ12033NRFH
5S-Q48SQ12033NRFH
Q48SQ12033NRFH
DC/DC CONVERTER 12V 400W
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 33A |
| Power (Watts): | 400W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |