Q48SQ12025NRFA
5S-Q48SQ12025NRFA
Q48SQ12025NRFA
DC/DC CONVERTER 12V 300W
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Delphi Q48SQ |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 25A |
| Power (Watts): | 300W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |