Q48SK12033NRFA
5S-Q48SK12033NRFA
Q48SK12033NRFA
DELPHI DC-DC BUCK MODULE
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | Delphi Q48SK |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 33A |
| Power (Watts): | 400W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |