Q48SK12025NRFA
5S-Q48SK12025NRFA
Q48SK12025NRFA
MODULE POWER DC/DC 4TH BRICK 12V
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 36V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 25A |
| Power (Watts): | 300W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |