Q48SG12034NRFB
5S-Q48SG12034NRFB
Q48SG12034NRFB
DC/DC CONVERTER 12V 400W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Delphi Q48SG |
| Type: | "Isolated Module, Digital" |
| Voltage - Input (Min): | 38V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 11.8V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 34A |
| Power (Watts): | 400W |
| Voltage - Isolation: | 2.25kV (2250V) |