Q36SR12017NRFA
5S-Q36SR12017NRFA
Q36SR12017NRFA
DC/DC CONVERTER 204W 12V 17A
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Delphi Q36SR |
| Type: | Isolated Module |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 17A |
| Power (Watts): | 204W |
| Voltage - Isolation: | 1.5kV (1500V) |