PXB15-24S15/NT
5S-PXB15-24S15/NT
PXB15-24S15/NT
DC/DC CONVERTER 24VDC 15W 1.0A
Product Description
Packaging:Tube
Series:PXB
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):36V
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1A
Power (Watts):15W
Voltage - Isolation:1.6kV (1600V)